e-cement Cementownia Warta SA
ul. Przemysłowa 17, Trębaczew
98-355 Działoszyn
    [ Logowanie ]
   e-cement » giełda » przetargi » Pytania i odpowiedzi »
Strona główna Aukcje Słowniki Pomoc
Pytania i odpowiedzi
Czym jest e-cement?
RODO
Jak kupować?
Regulamin
Zapomniałeś hasła?
Kontakt
Czym jest e-cement
E-cement to serwis umożliwiający zakup cementu w Przedsiębiorstwie "Cementownia Warta SA" w drodze aukcji elektronicznych.

Korzystać z serwisu e-cement mogą podmioty gospodarcze, które podpisały stosowną umowę z Przedsiębiorstwem "Cementownia Warta SA" oraz dostarczyły podpisany regulamin serwisu e-cement.

Użytkownik reprezentujący podmiot gospodarczy posługuje się loginem i hasłem nadanym mu w procesie rejestracji.

Podmioty gospodarcze, które upoważniły do dostępu do serwisu e-cement kilka osób (posiadają kilka loginów) muszą dokonać wyboru, która osoba będzie posiadała dostęp do serwisu e-cement z prawami do licytacji. Pierwsze logowanie loginem przypisanym do danej firmy jest traktowane jako dokonanie tego wyboru. Pozostałe osoby posługujące się loginami przypisanymi do danej firmy będą miały dostęp do serwisu e-cement w zakresie ograniczonym (będą mogły przeglądać informacje dotyczące licytacji firmy, lecz nie będą mogły licytować). Podczas pierwszego logowania przedstawiciel firmy jest proszony o podanie adresu e-mail, jakim będzie się posługiwał podczas korzystania z systemu e-cement (na ten adres będą wysyłane informacje o wszelkich zmianach statusu jego oferty, przypomnienie hasła, powiadomienia o nowych aukcjach itp.).

Aby rozpocząć licytację konieczne jest wpłacenie wadium w wysokości określonej w regulaminie, które jest zabezpieczeniem na wypadek nieodebrania przez klienta wylicytowanej masy cementu.

 

Copyright © 2004 Talex S.A.
powered by CASIOPEA::framework, wygenerowano w: 0.0270s