e-cement Cementownia Warta SA
ul. Przemysłowa 17, Trębaczew
98-355 Działoszyn
    [ Logowanie ]
   e-cement » giełda » przetargi » Pytania i odpowiedzi »
Strona główna Aukcje Słowniki Pomoc
Pytania i odpowiedzi
Czym jest e-cement?
RODO
Jak kupować?
Regulamin
Zapomniałeś hasła?
Kontakt
Jak kupować
Składanie ofert zakupu za pośrednictwem serwisu e-cement jest możliwe tylko po zalogowaniu się na stronie e-cement.wartasa.com.pl.

Składanie ofert jest możliwe od chwili opublikowania aukcji do zakończenia licytacji.

Składanie ofert polega na wpisaniu oferty zakupu zawierającej następujące dane: masę zakupu, minimalną masę zakupu, cenę zakupu i termin płatności.

Zatwierdzenie oferty jest potwierdzane przyciskiem "zapisz moją ofertę".

Po zatwierdzeniu oferty serwis e-cement automatycznie zapisze ofertę i uwzględni w rankingu ofert.

Oferty korzystniejsze dla Przedsiębiorstwa "Cementownia Warta SA" to takie, które mają większą cenę zakupu. W przypadku ofert o tej samej cenie zakupu ofertami korzystniejszymi są oferty o krótszym terminie płatności. W przypadku ofert o tej samie cenie zakupu i tym samym terminie płatności korzystniejsze są oferty, które zostały złożone we wcześniejszym terminie.

Oferty wygrywające to takie oferty, które uszeregowane w rankingu wg kryterium korzystności dla Przedsiębiorstwa "Cementownia Warta SA" nie przekraczają masy wystawionej na aukcję.

W przypadku, gdy inne oferty okazują się korzystniejsze i suma mas zakupu złożonych ofert jest większa niż masa wystawiona na aukcję, możliwa jest redukcja ostatniej z wygrywających ofert. Taka oferta oznaczona zostanie literą "R".

W wyniku rozstrzygnięcia aukcji, gdy przydzielona masa po redukcji będzie mniejsza od masy minimalnej zadeklarowanej przez kontrahenta w ofercie, kontrahent ma prawo odstąpić od podpisania umowy bez konsekwencji prawnych.

Oferty przelicytowane przez innych kontrahentów, którzy wyczerpią masę wystawioną na aukcji, są przesuwane w rankingu do ofert niewygrywających.

Po redukcji przydzielonej masy poniżej określonej w aukcji masy transportowej, oferta taka przechodzi w rankingu na poziom ofert niewygrywających i oznaczona jest literą "T".

W trakcie licytacji każdy klient może zgłosić nieograniczoną ilość ofert. Może też modyfikować własne oferty złożone wcześniej. Jeśli modyfikowana oferta znajduje się w rankingu wśród ofert wygrywających możliwa jest jej zmiana w zakresie: masy zakupu, minimalnej masy zakupu, ceny (tylko na cenę wyższą) i terminu płatności (tylko na krótszy termin płatności).

Jeśli modyfikowana oferta znajduje się w rankingu wśród ofert niewygrywających możliwa jest jej zmiana w dowolny sposób.

Wprowadzona przez użytkownika oferta zakupu staje się jawna od chwili jej złożenia w serwisie e-cement.wartasa.com.pl

W celu zapewnienia ochrony danych firm, wyświetlany jest alias użytkownika a nie nazwa firmy.

 

Copyright © 2004 Talex S.A.
powered by CASIOPEA::framework, wygenerowano w: 0.0272s